Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Mos i humbisni! Këto janë veshjet më qesharake në Tapetin e Kuq të ‘Met Gala’ (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Natën e mbrëmshme në New York, Amerikë, u mbajt eventi gjigant i modës, ‘Met Gala’.

albsig

Shumë përsonazhe të njohur u paraqitën me veshje mahnitëse por nga ana tjetër disa prej tyre si Cardi B, Lady Gaga, Katy Perry etj. u paraqitën në tapetin e kuq me veshje që kanë shkaktuar shumë të qeshura.

Fustani i Cardi B ka kushtuar shumë orë për t’u krijuar pasi stilistet punuan plot 2000 mijë orë ndërsa fustani me i shtrenjtë ishtë ai i Kyllie Jener me vlerë 3 milion dollarë.

Si veshja më qesharake u konsiderua ajo e Katy Perry e cila u paraqit me një fustaë të krijuar si abazhur dhe si fustani më provokues u konsiderua ai i modeles ruse Emily Raitkowksi.

Nga burrat, ata që tërhoqën me shumë vemendje ishin producenti i filmave të Hollyëood, Ryan Murphy si dhe presidenti i teatrit kombëtar amerikan i cili zgjodhi një veshje që pasqyron që ngjan me skenën e një teatri.

Hidhini një sy fotove të mëposhtme:

60173192_1180274955477829_9139798372775886848_n.png60007288_428982957665898_221046122590765056_n.png59958869_2141236875991822_1299532493883441152_n.png59561521_384791698779018_127545062513967104_n.png59541172_2019155214878960_4725790968631001088_n.png59778255_2297043013947645_7409091685390483456_n.png59944714_475617896514778_5977308687377629184_n.pngc.png59203868_337115180327990_4415563681249624064_n.png59739842_2475990182420609_3491650846477778944_n.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img