Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Mos i dëgjoni ambasadorët, në SHBA vriten njerëz në rrugë”, Basha merr “këshilla” në Bulqizë: Të bëjmë dhunë dhe revoltë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë dje në Bulqizë, ku ka zhvilluar një takim me qytetarët atje, në kuadër të fushatës që po zhvillon për të mbajtur postin e kreut të partisë, pas humbjes së 25 prillit 2021.

Gjatë mbledhjes me qytetarët dhe strukturat atje, Basha ka marrë disa “këshilla” nga kryetari i grupseksionit të PD, i cili i sugjeron Bashës të mos i dëgjojë ambasadorët sepse ata janë për të vëzhguan në vendin tonë, dhe jo për të vulosur apo për të marrë vendime.

Sipas tij “ilaçi” më i mirë kundër Ramës është revolta popullore dhe dhuna në rrugë, mundësisht te Kryeministria.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img