Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Mos harroni çadrën sot, ja cfarë ka rezervuar moti

spot_img

Lajme të ngjashëm

ed42c9cf3ab94d4924825b2d2de7aba0

Sot priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet.

Në qarqet Shkodër, Dibër dhe Lezhë, reshjet pritet të arrijnë deri në lokalisht mesatare dhe të jenë të shoqëruara me shtrëngata.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 16 / 23°C

në vendet e ulëta: 14 / 25°C

në vendet malore: 9 / 18°C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img