Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

‘Mos hani m*t kot’, Aulona Musta nuk ia përton ndjekëses që e kritikoi për fotot me bikini (MESAZHI I PLOTË)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ajo është ndër femrat më të pëlqyera dhe më të kritikuara njëkohësisht për fotot që publikon në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Aulona Mustën, e cila sërish është kritikuar nga nje ndjekëse në një foto me bikini nga pushimet.

“Turp foto te tilla na ba me vjell”, i thotë ndjekësja, por moderatorja jep përgjigjen epike.

“Pi trisol zemer se ta sjell stomakun ne vend”, i shkruan Aulona dhe komentuesja nuk ka replikuar më.

Mirëpo pak minuta më parë, Aulona ka publikuar disa mesazhe ku një ndjekëse i thotë të mos publikojë më foto me bikini dhe moderatorja ka dhënë një mesazh publik.

“Shkeputur nga libri me novela “Biseda Instagrami te nje fillim shtatori”…
Pertej shakave, kini parasysh qe po vazhduam ne, nje popull ne mes te Europes, te mendojme, se po te besh dhe po te postosh foto me rrobabanjo eshte gje e keqe dhe e turpshme, keq i kemi punet…
E para kjo, e dyta… mire eshte qe kush ka Instagram te filloje te kuptoje qe ky rrjet social, ky rrjet komunikimi eshte ndertuar pikerisht per kete arsye: per te komunikuar nepermjet fotove/videove dhe fjaleve. Dmth Instagrami eshte bere per te ndare gjera nga jeta jote, me audiencen tende! Nuk eshte vendi i skuthave me 0 postime, qe kenaqesine e marrim kur “pergjojne” miletin.
Dhe e treta, keshilla e arte! Ndiqni njerezit qe doni, qe ju pelqejne dhe qe i pershtaten menyres tuaj te jeteses. Ata qe ju frymezojne, ju motivojne dhe ju japin energji pozitive. Cfare s’ju pelqen e keni thjesht nje unfolloë ose block larg. E nese jeni pak mazokist brenda vetes dhe s’rri dot pa kontrolluar profilet e personazheve qe nuk i pelqeni, atehere shikoni ne heshtje dhe mos hani m*t kot, vend e pavend. Perndryshe, te pakten ne profilin tim, me shume me shaka, por ndonjehere edhe seriozisht, do merrni gjithmone pergjigjen qe meritoni.
Paqe dhe dashuri
P.S: Mama kudo neper Instagram postoni cfare t’ju doje kokrra e qejfit! Tregojini gjithe botes qe mund te jeni ne te njejten kohe nje nene e mire, nje bashkeshorte e mire, nje profesioniste e mire dhe nje super **** (pjeshke) ne te njejten kohe. Kush kerkon te te diktoje te kunderten, thuaj se ndryshe nga ai/ajo ti je pakete all inclusive!”, shkruan ajo në Instagram

gfhjkl.jpg

ZDRHGJKL.jpg

DFGHJK.jpg

hfjk.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img