Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Mos është e nxira pasojë e COVID? Veliaj përgjigjet pas ‘furtunës’ në rrjet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7e68b58aa588ba1af1d138c267347853

Kreu i Bashkisë së Tiranës një ditë më parë dha lajmin se kishte arritur të fitonte betejën me koronavirus, se bashku me bashkëshorten dhe djalin.

Veliaj u shfaq i nxirë në fytyrë dhe kjo ka mjaftuar për të ‘plasur furtuna’ në rrjetet sociale, ku të gjithë ishin kuriozë se ku ishte nxirë në një kohë që qëndronte në karantinë.

Gjatë një interviste për ‘Top Channel’ ai është pyetur nga gazetari Muhamed Veliu lidhur me këtë.

“Pse jeni nxirë ka një kuriozitet nga qytetarët, mos është e nxira pasojë e Covid-19?” e ka pyetur gazetari.

Ndërsa kryebashkiaku është përgjigjur se ka qëndruar në ballkon dhe ka lexuar libra gjatë 2 jave e gjysmë që ka qëndruar në karantinë.

“Jo nuk është një nga simptomat, kur ke 2 javë e gjysmë në shtëpi, ballkoni, ka qenë një lloj ajrosje pasi Covid është një lloj ‘arrest shtëpie’ dhe e vetmja mundësi për ajrosje është të dalësh në ballkon  të lexosh libra”, tha Veliaj

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img