Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Mos e nxirr shumë b*thën”, komentuesi nxjerr "zeher" te fotoja e Sabina Metes

Shkruar nga Newsbomb

Sabina Mete është një ndër gazetaret sportive më të komentuara. Rrjeti “vlon” nga çdo foto e saj dhe mund të themi me plot gojë që cilësohet si një nga vajzat më tërheqëse në medie. Postet e Sabinës numërojnë me mijëra klikime dhe komente, por përveç “sherbetit” në fotot e gazetares gjejmë dhe “zeher”.

Së fundmi, një komentues e “këshilluar” gazetaren që të “mos e nxirr shumë b*thën”. Si duket ky koment nuk i ka pëlqyer aspak asaj dhe me të drejtë dhe s’ka nguruar t’i kthehet.

"Pse o xhaxhi Rushan tënden nxorra? Më bëj unfollow para se të bëj bllok dhe zhduku nga profili im.  Eee po me qan hallin ti, po ik o Rushan shiko gruan aty lëri b*thët e ig ose mos komento hiç”, shkruan Sabina.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese