Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

‘Mos e le’, Hekuran Krasniqi publikon këngën e re, mesazhe për dashurinë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër projekt muzikor vjen nga këngëtari i mirënjohur Hekuran Krasnqini.

‘Mos e le’ është bashkëpunimini i Hekuranit me këngëtarin tjetër Dardan Gjinolli, lancuar sot.

Dy miq që flasin për dashurinë e njëkohesisht këshillojne njëri-tjetrin të mbajnë fort vajzën e zemrës.

Teksti dhe kompozimi i Krasniqit drejtuar dëgjuesve të muzikës së tij mbartin si gjithmonë emocion e ndjenjë.

Për më tepër ndiqni videon që Newsbomb.al sjell më poshtë!

Më shumë

spot_img