Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Mos e humbisni këtë video/ Gent Zenelaj bëhet nuse dhe këtë dhuratë e ka nga e bija

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori Gent Zenelaj është mjaft aktiv në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan me ndjekësit video nga përditshmëria me vajzën e tij. Së fundmi ai ka publikuar një tjetër video, ku në fokus ka qënë nusërimi i tij.

Vogëlushja e Gentit ka bërë nje eksperiment me babin duke shprehur të gjitha talentin për grimin në fytyrën e tij.

 Pasi mbaron me buzët, shkon deri tek qerpikët dhe ja tek e keni Gentin si kurrë më parë, një nuse e vërtetë.

“Më bëri nuse…Ps: ooo Zot larja e rimelit ishte ç’ishte”, ka shkruar Genti krah videos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img