Mos e humbisni, do mbeteni pa fjalë! A mund të jetë kjo puna më e mirë në botë? (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 17:00 23-08-2017 Mos e humbisni, do mbeteni pa fjalë! A mund të jetë kjo puna më e mirë në botë? (VIDEO)

Parti në ujë në Vegas ... Udhëtim i ngjeshur në Islandë ... Kjo mund të jetë thjesht parajsë!

Në këtë verë të nxehtë të gjithë kanë zgjedhur destinacionin e tyre për t’u qetësuar disa ditë.

Në fakt ka dhe nga ata që nuk kanë bërë pushime fare, mbase në këto momente janë duke punuar, të tjerë mund t’i kenë ezauruar…

Sido të jetë bëni mirë të shikoni këtë video, të imagjinoni veten në këto aventura për disa minuta dhe më pas t’i ktheheni rutinës tuaj… Unë kështu bëra dhe efektin e dha menjëherë, shijojeni dhe ju!

Më pas përgjigjuni pyetjes: A mendoni se kjo mund të jetë puna më e mirë në botë? 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarm në Itali, sekuestrohen 92 mijë vezë të infektuara
Brazil, mbytet anija me 70 persona në bord »
Article Logic
Execution time: 0.01071310043335
array(1) { ["section"]=> string(88) "mos-e-humbisni-do-mbeteni-pa-fjale-a-mund-te-jete-kjo-puna-me-e-mire-ne-bote-video-89951" }