Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Mos e besoni po deshët! Ju prezantojmë me Wanda Narën para operacioneve plastike

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Wanda Nara është një ndër femrat më seksi dhe një nga bashkëshortet më tërheqëse të futbollistëve.

E lakuar shpesh herë për format bombastike që ka dhe pamjen joshëse Wanda rrëmben çdo ditë vëmendjen e të gjithëve.

Mrëpo, a jeni kuriozë të dini se si dukej ajo para operacioneve plastike?!

 Epo, për të gjithë ju që jeni përgjigjur me “Po” dhe doni të dini si ka qenë super bomba e mediave rozë, ne bëmë një vëzhgim të shkurtër dhe gjetëm fotot e mëposhtme, foto të cilat nëse nuk do t’ju tregonim që është Wanda askush nuk do e njihte.

maxresdefault 5

1881be5c 218a 4d8a ba7e c58422e4408f

202102151212 main.cropped 1613365943

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img