Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Sht
27 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mori në shtëpi shoqen e mitur dhe abuzoi seksualisht me të, shoqërohet në Policinë e Tiranës 25 vjeçarja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3db4e505a8ea84230b2d1ce5d4ae0283

25 vjeçarja që u shpall në kërkim nga Policia e Tiranës dje, pas një denoncimi të bërë nga një vajzë e mitur se ndaj saj ishte kryer abuzim seksual, është shoqëruar sot në Komisariat.

Kjo shtetase, identiteti i së cilës nuk bëhet ende me dije, dyshohet se ka thirrur në shtëpinë e saj shoqen e mitur, dhe më pas ka abuzuar seksualisht me të. Ky abuzim dyshohet se ka zgjatur afro dy muaj.

Ka qenë e mitura, e cila në gjendje të rënduar psikologjike, ka bërë denoncimin në polici bashkë me prindërit e saj. Vajza 16 vjeçare, në prani të psikologes dhe prindërve, ka treguar se 2 muaj më parë, 25-vjeçarja e ka ftuar në shtepinë e saj në Tiranë dhe më pas ka abuzuar seksualisht me të.

Pas këtij raporti, e mitura është dhunuar sistematikisht nga ana psikologjike e është detyruar nga 25-vjeçarja të dhunojë veten.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img