Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
24 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mori mbiemrin e gruas për të kaluar kufirin në Itali, shqiptarit 46-vjeçar i gjenden 28 kg marijuanë dhe 2280 euro cash

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

574f24c62d9fd5dd47432eede4051649

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi në shtëpi iu gjet dhe sekuestrua një sasi prej 28 kilogramë drogë e llojit marijuanë. 

Aksioni ndodhi në zonën e Anagnina, teksa në banesën e shqiptarit policia gjeti dozën e madhe të lëndës narkotike, si dhe 2280 euro cash.

46-vjeçari shqiptar zotëronte dhe një dyqan në të cilin shiste dozat e drogës.

Shqiptari ishte dëbuar nga Italia në vitin 2019, por ndryshoi mbiemrin, duke marrë atë të gruas së tij. Mbi të rëndon akuza e prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, si dhe kalim ilegal të kufirit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img