Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Mori fund martesa e Shpëtim Saraçit me Mira Konçin? Flet e bija: Për fundvit do…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej ditësh tashmë po thuhet lart e poshtë se çifti i njohur i muzikës së viteve 90-të, Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi, i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Vajza e çiftit Era nga SHBA ka folur për herë të parë pas lajmeve. Era foli për planet familjare për fundvit, dhe tha se po planifikojnë që të mblidhet e gjithë familja bashkë.

“Po do mblidhemi të gjithë bashkë, ashtu është plani. Momentalisht babi është në Shqipëri me disa projekte muzikore, ndërsa ne jemi këtej. E di që do mblidhemi të gjithë bashkë, por nuk e kemi vendosur akoma nëse në Shqipëri apo në Amerikë”, tha Era në emisionin ‘Ftesë në 5’.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img