Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Mori dozën e parë të vaksinës, Era Istrefi poston foton sensuale dhe tregon gjendjen shëndetësore

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka marrë dozën e parë të vaksinës anti- Covid-19.

Ishte vetë këmgëtarja e cila postoi një foto pas injektimit të vaksinës, ku tha se ndihet shumë mirë pas marrjes së Pfizer.

albsig

“Ndihem mirë pas marrjes së vaksinës kundër Covidit. Për ata që më pyesin, ishte Pfizer. Ju uroj të gjithëve shëndet”, shkruan Era Istrefi krahas fotos.

Era Istrefi është duke u përgatitur për projketet e reja muzikore që do të sjellë për publikun gjatë muajve në vijim, pasi ka pause të gjatë, kjo për shkakun e pandemisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img