Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Mori bekimin e prindërve, Rita Ora i jep fund beqarisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe partneri i saj, regjisori Taik Qaititi pritet që në fund të javës të fejohen.

Sipas mediave të huaja mësohet se Rita ka marrë bekimin nga prindërit e saj dhe ka vendosur që të hedhë këtë hap të rëndësishëm.

Ceremonia e fejesës do të zhvillohet në Australi, pikërisht aty ku Rita dhe Taik patën takimin e parë.

Ata prej kohësh po shijojnë marrëdhënien e tyre, ndonëse lidhja u bë publike vetëm disa muaj më parë.

Gjatë gjithë kësaj kohe si Rita njëjt dhe Taik kanë ndarë me ndjekësit e tyre momente krah njër-tjetri, ku nuk kanë nguruar ti tregojnë botës se sa shumë duhen.

Më shumë
spot_img
spot_img