Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Morena Taraku shijon pushimet në Bejrut, shfaqet në super formë (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Ish-Missi dhe këngëtarja Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, duke e treguar përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja nga Peja ka nisur pushimet dhe si destinacion të radhës ka përzgjedhur Bejrutin. Ajo ka publikuar disa foto të bukura nga vendi që ka zgjedhur të relaksohet.

Kujtojmë që prej vitesh Morena Taraku është zhvendosur në Stamboll, atje ku në fokus ka qenë puna e saj si sipërmarrëse teksa prej kohësh nuk e shohim në një projekt të ri muzikor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)


Më shumë