Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Morena Taraku shfaqet joshëse, nxjerr në pah të pasmet me fustanin e shkurtër (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Morena Taraku është një ndër këngëtaret që di të tërheqë vëmendjen ke ndjekësve.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria dhe projektet e ndryshme muzikore.

Së fundmi bukuroshja zeshkane ka ndarë me ndjekësit disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë blu, duke nxjerrë në opah linjat tejet seksi.

Këngëtarja është duke shijuar suksesin e bashkëpunimit me Feron.


Më shumë