Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Morena Taraku rikthehet ‘në krahët’ e Stresit, provokon me fustan transparent

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

aaf2ed15daf9fd657c0eceef17ad2d79

Morena Taraku dhe Stresi do të publikojnë së shpejti këngën e tyre më të re, dhe nga kjo foto që ata kanë publikuar kuptojmë që klipi do të jetë shumë special.

Pak ditë më parë dyshja “gangsta” e showbiz-it shqiptar na bënë me dije se do të riktheheshin së bashku me një tjetër bashkëpunim, dhe duket se kënga ka mbaruar, por pritet të mbarojnë dhe xhirimet e videoklipit.

Si Stresi dhe Morena kanë postuar një foto në Instagram, ku reperi shihet i gjithi me të zeza ndërsa bukuroshja Morena ka provokuar me një fustan gri me xixa, tejet transparent.

2shja.jpg

“Vajzë e keqe, Stresi a je gati për këtë dreq?”, shkruan Morena krahas postimit, ndërsa Arkimedi ia kthen: Mezi po pres braqqq.

Në postimin e tij Stresi shkruan: Hiti më i madh po vjen, Morena taraku vajzë e keqe, ne do e kallim”.

I urojmë suksese dhe mezi presim që të publikohet kënga.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img