Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
90 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
11 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Morena Taraku pozon para pasqyrës, fustani i tejdukshëm ia tregon të gjitha… (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bdbe981e6c76e983e8b66e95edab6099

Morena Taraku dje publikoi një foto shumë “cool” ku shihej në krahët e Stresit, foto e shkrepur gjatë xhirimeve për klipin e ri që do të lançohet së shpejti.

Reperi Arkimed Lushaj i veshur tërësisht me të zeza ndërsa bukuroshja kosovare kishte veshur një fustan gri meziza, komplet transparent.

Screenshot_3_copy.jpg

Në foto Morena pozoi në profil, ndërsa sot ka publikuar një foto me të njejtin fustan, por përpara pasqyrës. Dhe sigurisht kaq mjaftoi që rrjeti të ziente dhe temperaturat të ngjiteshin në maksimum.

Këngëtarja shihet që poshtë tij ka veshur një palë reçipeta dhe mbathje të bardha, duke i lënë pak vend imagjinatës.

Screenshot_2_copy_copy.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img