Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Morena Taraku “mbretëresha” e ditëlindjeve, festë e shfrenuar mes luksit në shtëpinë e këngëtares

spot_img

Lajme të ngjashëm

E kur vjen muhabeti te luksi, rrobat firmato dhe jeta e shtrenjtë menjëherë mendja na shkon te këngëtarja, Morena Taraku.

Ajo gjithmonë di si të tërheqë vëmendje  dhe të gjithë janë sy e vesh nga Morena për të parë, pushimet, veshjet e shtrenjta të këngëtares.

E kjo ditë është mjaft speciale për të dhe si e tillë duhet të ketë supriza pasi  “KING M.T” feston ditëlindjen.

Ashtu si dhe pritej festimet kanë nisur para datës 1 Prill dhe instagrami i saj është mbushur plot me pamje nga festa madhështore që ka organizuar në shtëpi.

Pamjet që nisin nga dekorimi i kuruar në detaje i shtëpisë, lulet e shumta deri tek mbishkrimi gjigand “King M.T” pranë pishinës, kanë tërhequr vëmendjen e fansave.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img