Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Morena Taraku i vë “zjarrin” përsëri Instagramit, trupin çokollatë dhe “pirsing” në gjoks këngëtarja “çmend” ndjekësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Morena Taraku është një ndër vajzat më seksi të showbizzit shqiptar. Këngëtarja gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Mjafton të hidhni një sy te profili i Morenës dhe përveç stilit, luksit dhe jetës të “shfrenuar” që bën do të gjeni me dhjetra foto provokuese.

Epo dhe kësaj rradhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe, me trupin çokollatë dhe bikini Morena ka “ngritur” temperaturat në Instagram.

Ajo çfarë na ra në sy ishte pirsing i këngëtares në mes të gjoksit, detaj i cili e bën akoma dhe më tërheqëse.

E të shumta kanë qenë komentet nga ndjekësit të cilët e kanë kompimentuar Morenën për fizikun dhe pamjen e saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img