Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Morena Taraku i jep fund lidhjes së saj me miliarderin, ja çfarë ka ndodhur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja bukuroshe Morena Taraku është përfolur shumë në media për lidhjen e saj me miliarderin iranian Sasha Sobhani.

Ata tërhoqën vëmendjen e të gjithëve me gjestin e bukur të dashurisë, duke bërë tatuazh në trupat e tyre emrat e njëri-tjetrit. Mirëpo së fundmi çifti nuk janë parë më së bashku dhe nuk kanë postuar më foto me njëri-tjetrin në Instagram, duke u përfolur se lidhja e tyre kishte marrë fund.

Por miliarderi Sasha i ka dhënë fund njëherë e mirë këtyre thashethemeve, duke i treguar të gjithëve në Instastory se ata ishin ndarë.

Ajo që ka rënë në sy është edhe fakti qe ata nuk e ndjekin më njeri tjetrin në instagram. Kjo tregon se lidhja e tyre ka marr fund.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img