Morena ndryshon krejtësisht pamje, qeth flokët zero i le ‘pa fjalë’ ndjelësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:54 15-08-2020 Morena ndryshon krejtësisht pamje, qeth flokët zero i le ‘pa fjalë’ ndjelësit

Morena Taraku është një nga këngëtaret dhe personazhet më të përfolura në median rozë.

Kjo për shkak të stilit të veçantë që ka. Këtë javë kemi parë që këngëtarja Kida ndryshoj pamjen e saj gjthashtu edhe moderatorja Fjoralba Ponari duket se tani e ka radhën Morena.

Ajo ka postuar disa foto në ‘Intagram’,  ku shihet krejtësisht ndryshe, nga flokët e gjata, tek ato zero.

Këngëtarja i habiti të gjithë me postimet e fundit në InstaStory, ku shfaqej një bjonde platin me kokën e qethur.

Screenshot_21.pngScreenshot_22.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013485908508301
array(1) { ["section"]=> string(81) "morena-ndryshon-krejtesisht-pamje-qeth-floket-zero-i-le-pa-fjale-ndjelesit-217221" }