Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Morën peng të riu në makinë dhe dhunuan, Policia shpall në kërkim vëllain e Fabio Dushkut: Erdhi enkas nga Greqia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Daniel Dushku, një nga personat që shfaqet në videon e dhunimit të të riut Kozak Braçi, është shpallur në kërkim nga Policia. Video u bë virale në media dhe në rrjetet sociale, pasi të rinjtë kishin marrë peng në makinë Kozak Braçin dhe e qëllojnë.

Shkaku ishin ofendimet që Braçi i kishte bërë në rrjetet sociale Fabio Dushkut, një shqiptar i dënuar përjetë në Greqi për disa vepra të rënda penale.

Për t’u hakmarrë për këto ofendime, vëllai i Fabio Dushkut, Daniel Dushku erdhi në Shqipëri nga Greqia, ku sëbashku me tre persona të tjerë, morën peng në makinë Braçin dhe e dhunuan. Vetë i riu ka thënë në Polici se personat e tjerë i njihte vetëm në rrjetet sociale.

Familja ka dhënë dje alarmin për marrjen peng të tij dhe pas disa orësh, Kozak Braçi u gjet në zonën e Paskuqanit nga Policia dhe u shoqërua. Ai ka thënë para efektivëve se është kërcënuar dhe dhunuar në makinë, e më pas është qëlluar me shpulla kur ka dalë prej andej.

Deri tani dy nga katër personat që morën peng Kozak Braçin dhe e dhunuan, janë identifikuar nga Policia. Njëri është vëllai i Fabio Dushkut, Daniel Dushku, i cili është shpallur në kërkim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img