Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Monika Kryemadhin e SFIDOJNË ‘live’: Vij unë dhe kandidoj për kryetar të LSI-së

spot_img

Lajme të ngjashëm

Monika Kryemadhi ditën e shtunë u rikonfirmua në krye të LSI-së pas zgjedhjeve të mbajtura në këtë parti, por fakti që kandidioi e vetme ka bërë që edhe të akuzohet se në LSI nuk ka dmeokraci.

albsig

E ftuar në emisionin “Open”, Kryemadhi ka marrë një mesazh në telefonin e saj, ku dikush e sfidonte për të garuar për postin e kryetarit të LSI-së.

Kryemadhi e lexoi “live” mesazhin, ndërsa personi që ia dërgonte ishte pastor Paulini.

Ja se po me pyesnit…më shkruan pastor Paulini. ‘mos ki merak thotë se vij e kandidoj unë për kryetar’, më shkruan ai. E përshëndes shumë, mund të vijë të kandidojë, por s’i lejohet,”- tha Kryemadhi duke qeshur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img