Monika Kryemadhin e SFIDOJNË ‘live’: Vij unë dhe kandidoj për kryetar të LSI-së

Publikuar tek: politike, më 21:44 24-11-2020 Monika Kryemadhin e SFIDOJNË ‘live’: Vij unë dhe kandidoj për kryetar të LSI-së Monika Kryemadhi

Monika Kryemadhi ditën e shtunë u rikonfirmua në krye të LSI-së pas zgjedhjeve të mbajtura në këtë parti, por fakti që kandidioi e vetme ka bërë që edhe të akuzohet se në LSI nuk ka dmeokraci.

E ftuar në emisionin “Open”, Kryemadhi ka marrë një mesazh në telefonin e saj, ku dikush e sfidonte për të garuar për postin e kryetarit të LSI-së.

Kryemadhi e lexoi “live” mesazhin, ndërsa personi që ia dërgonte ishte pastor Paulini.

Ja se po me pyesnit…më shkruan pastor Paulini. ‘mos ki merak thotë se vij e kandidoj unë për kryetar’, më shkruan ai. E përshëndes shumë, mund të vijë të kandidojë, por s’i lejohet,”- tha Kryemadhi duke qeshur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë konsideroni humbje në 25 prill? Kryemadhi: Nëse ikin të rinjtë nga vendi, se ne me ata mbahemi...
‘Zgjedhje farsë me një kandidat’, Kryemadhi i kthehet analistit: Po gruaja juaj ka pasur tre kandidatë kur...? (DEBATI I PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.010800838470459
array(1) { ["section"]=> string(83) "monika-kryemadhin-e-sfidojne-live-vij-une-dhe-kandidoj-per-kryetar-te-lsi-se-228994" }