Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Monika Kryemadhi udhëton drejt Gramshit dhe zgjedh motivin: Kurrë mos u dorëzo (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Never give up” zgjedh Monika Kryemadhi ndërsa këtë mëngjes të shtune, pas takimit të parë electoral që pa gdhirë mirë, udhëton drejt Gramshit.

Kryetarja e LSI e ka marrë seriozisht fushatën në takimin sy më sy me banorët në prezantimin e kandidatëve për deputetë.

Edhe pse vetë është orientuar për tu zgjedhur në qarkun e Fierit, Monika, tashmë ka një rrugëtim të gjatë për të dhënë mbështetje për gjithë kandidatët e LSI.

Në foton e hedhur në Instagram, Monika duke parë liqenin dhe me check-in drejt Gramshit, zgjedh këngën “Never give up” si një mesazh për zgjedhjet e 25 prillit. Dhe në fakt, Kryemadhi e ka treguar gjithmonë se nuk di të dorëzohet.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img