Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Monika Kryemadhi takim “kokë më kokë” me ambasadorin e Britanisë: Mirëpres të bashkëpunojmë për të afruar më shumë popujt e vendeve tona

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ditën e sotme ka zhvilluar një takim me ambasadorin e ri të Britansë së Madhe, Alastair King-Smith.

 Përmes një postimi në rrjetet sociale Kryemadhi shkruan se janë të gatshëm për bashkëpunim për të çuar përara synimet e përbashkëta dhe për të afruar më tepër popujt e dy vendeve.

“Mikëprita me kënaqësi në një takim ditën e sotme, Ambasadorin e ri të Britanisë së Madhe, Z. Alastair King-Smith. Mirëpres të bashkëpunojmë ngushtësisht për të çuar përpara synimet e përbashkëta, si dhe për të afruar më tepër popujt e dy vendeve tona”, shkruan ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img