Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Monika Kryemadhi publikon video nga palestra: Stërvituni!

Lajme të ngjashëm

Deputetja Monika Kryemadhi ka ndarë këtë premte një video nga përditshmëria e saj në palestër dhe bën thirrje për stërvitje e aktivitet fizik.

Kjo nuk është hera e parë që ish-kryetarja e LSI tregon përditshmërinë saj në palestër. Edhe më herët Kryemadhi ka ndarë video duke u stërvitur në rrjetet e saj sociale, kryesisht Instagram dhe Tik Tok.

@monika.kryemadhi Be stronger than 🏋️‍♀️☺️ #fyp #tiktok #gym #gymmotivation🏋️‍♀️ #healthyliving #tik #womenpower ♬ Miss You – Oliver Tree & Robin Schulz

 

Më shumë