Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Monika Kryemadhi prezanton listën e kandidatëve për deputetë, ja qarqet ku kryeson kryetarja e LSI-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dddaae843cabd2d1140b1ada7da2e1dc

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar listën e kandidatëve për deputetë në 12 qarqet e vendit.

Kryemadhi do të kandidojë me 25 prill në 3 qarqe, Tiranë, Elbasan dhe Fier.

“Jam shumë e lumtur që ky proces ishte një proces shumë i shëndetshëm, shumë transparent dhe që krijoji një moment bashkimi të jashtëzakonshëm vlerash shoqërore, profesionale dhe morale. Kjo skuadër e madhe, që do të përfaqësojë Lëvizjen Socialiste për Integrim në të gjithë vendin, do të drejtojë shqiptarët drejt ndryshimit që të gjithë presim me padurim, për përmbysjen e një klike qeveritare antipopull, antishtet dhe antivlera. Këta të rinj dhe të reja, burra dhe gra plot vullnet e të palodhur, janë garanci për një garë fituese dhe të shkëlqyer si dhe për një qeverisje të mirë dhe të drejtë për qytetarët dhe për vendin”,- tha Kryemadhi.

LISTA:

Berat
Ardit Çela
Blenard Nonaj
Esmerdala Qiorko
Petrit Sinal
Ilir Oboni
Lefter Maliqi
Esmeralda Hoxha
Shkëlqim Tafa

Durrës
Elona Guri
Bahri Shaqiri
Eno Karapici
Shemsi Prençi
Kontiana Kuçi
Hysni Caca
Bujar Dhima
Rexhina Leka
Gazmir Tahiri
Ramadan Topuzi
Berinda Bulku
Eraldo Luku
Durim Hoçja
Daniela Tema
Artur Baku

Dibra
Hajri Laçi
Blendi Gurra
Luljeta Skurra
Merita Hoxha
Bora Kaci
Altin Koltraka

Elbasan
Monika Kryemadhi
Altin Toska
Ermir Gjinishi
Vladimir Muka
Sokol Skura
Miranda Rira
Mimoza Trimi
Klaudia Krasnika
Dylber Dervishi
Sindi Laloshi
Artur Topi
Franko Hakilja
Sindi Qafleshi
Saimir Kumria
Emirjan Mekshi

Fieri
Monika Kyremadhi
Kejdi Mehmetaj
Klajd Bogdani
ASrben Çuko
Alma Mailja
Ardian Alushi
Sarjola Janko
Juard Myftaraj
Kristian Kina
Lusida Muho
Jetnor Krakolli
Renato Basholli
Blerta Progonati
Emiljano Braka
Maringlen Shehaj
Migena Idrizaj
Sotir Zarka
Besmir Gropa

Gjirokastër

Vangjel Tavo
Myrvete Asqeri
Elton Ismaili
Albert Mala
Erald Alika
Freskida Çako

Korçe
Endrit Brahimllari
Gentian Çala
Brunila Paskali
Petrika Mele
Thanas Poçi
Ismeralda Sejdolli
Avni Spaholli
Ergin Cikopani
Suela Dinellai
Leons Hasanaj
Marjeta Biba
Pandi Jani

Kukës
Erblin Bulica
Fiqireta Çela
Arbër Arifaj

Lezha
Viktor Tusha
Ertila Nikolla
Petrit Gjoni
Dila Prenga
Ded Ndreca
Adelajda Gega
Erduart Bardhoku
Algerta Shabani
Emiljano Gjonaj

Tiranë
Monika Kryemadhi
Erisa Xhixho
Petrit Vasili
Klajda GJosha
Përparim Sopahiu
Floida Kërpaci
Klevi Pojana

Shkodra
Agron Çela
Edmond Ndou
Lindita Reçi
Ilir Hyseni
Erlinda Kavaja
Melisa Brojaj
Sonela Radohima
Elsidita Selaj
Hashim Tafilaku
Elmira Zefi
Elvis Metani
Jalldiz Kastrati

Vlora

Luan Rama

Grisejda Myslimi

Dhimitraq Lapa

Dikens Bushaj

lista_1.jpg

 

lista_2.jpg

lista_3.jpg

lista_4.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img