Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Monika Kryemadhi për humbjen e Nishanit: Zyrtari dhe ushtaraku me vlera të larta njerëzore

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka shprehur mesazhe ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani.

Ajo shkruan se ikja e parakohshme e tij, është një lajm i hidhur për familjen dhe politkën shqiptare.  

albsig

Kryemadhi thotë se Nishani ishte zyrtari dhe ushtaraku më i mirë që karakterizohej nga integriteti dhe vlerat më të larta njerëzore.

“Ngushëllime familjes Nishani!

Ikja e parakohshme e Presidentit Nishani është një lajm i hidhur për të gjithë, ndërsa mendimet tona në këto momente janë me Odetën, fëmijët dhe familjarët e tij. Bujar Nishani ishte zyrtari, ushtaraku, qytetari i shtetit e miku i mirë, që karakterizohej nga integriteti dhe vlerat më të larta njerëzore. Kujtimi dhe kontributi i tij për vendin do të mbetet i paharruar!”, shkruan Kryemadhi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img