Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Monika Kryemadhi feston sot ditëlindjen, të rinjtë e LRI-së i bëjnë surprizën e papritur (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është surprizuar ditën e sotme nga të rinjtë e LRI për ditën e lindjes së saj.

Të rinjtë kishin përgatitur një tortë me hartën e Shqipërisë dhe në krye kishte qirinjtë.

Surpriza u shoqërua edhe me tupanë apo bandelora falenderuese në të cilën shkruhej:

“Me ty, drejt fitores madhështore”.

Kujtojmë se sot Kryemadhi feston ditëlindjen e saj të 47-të.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img