Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Monika Kryemadhi “e djeg” me të rinjtë e Partisë së Lirisë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Monika Kryemadhi ka marrë pjesë dje në një aktivitet me të rinjtë e Partisë së Lirisë. Ajo është mjaft popullore në rrjetet sociale dhe së fundmi ka ndarë pamje nga festa, duke kënduar e kërcyer me të rinjtë.

Në një moment, Kryemadhi është ngjitur në skenë dhe ka nisur të kërcejë, ndërkohë që të tjerët që e kishin rrethuar krijojnë atmosferë.

@robinhooddb♬ original sound – 🎯

@monika.kryemadhi Energjia LRI 🔥❤️ #youngpeople #fyp #tiktok #partiaelirise #trending #ndryshimmecdocmim ♬ Shoki jem dola dhe une – Shpresa Gojani

Më shumë