Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Monika Kryemadhi duartroket Lulzim Bashën, krah Sali Berishës

spot_img

Lajme të ngjashëm

26bc36dbf7462a3fd84f5e669f6dda21

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është shfaqur mes turmës së protestuesve krah ish-liderit demokrat Sali Berisha.

 

Kryemadhi duartoket kreun e PD Lulzim Basha i cili po mban një fjalim para protestuesve, ndërsa Berisha me duart mbërthyer dëgjon me vëmendje.

Lideri i PD tha se nuk ka gjë që e ndal këtë bashkim dhe e cilësoi këtë natë ‘një muzg të zi’ kundër qeverisë kriminale.

Pritet që protesta të vazhdojë edhe gjatë orëve të mbrëmjes.

Më shumë

spot_img