Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Monedhat kryesore në rënie, ja kursi i këmbimit për sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

1200ceaffc387d1d7660430467a225d3

Të gjitha monedha kryesore kanë pësuar rënie.

Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, Euro, Dollari, Paundi Britanik, Franga zvicerane dhe monedha më pak të përdorura në vend, janë në rënie të lirë.

Kjo situatë e rëndë ka ardhur pas grabitjes në Rinas pasi Bankat në vend nuk po tërheqin valutë të huaj,  sepse mungon transporti për jashtë.

 

Screenshot_4.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img