Momenti tragjik: Fotografia e fundit e adoleshentes para se i dashuri ta shtynte në greminë

Publikuar tek: bota, më 19:49 20-08-2017 Momenti tragjik: Fotografia e fundit e adoleshentes para se i dashuri ta shtynte në greminë

Kjo është fotografia e fundit që ish i dashuri Loren Bunner i shkrepi adoleshentes Jolee Callan, dhe pasi e qëlloi për vdekje e hodhi në greminë.

Bunner u dënua me 52 vite bugr për vrasjen e ish të dashurës së tij.

Në instagramin e Bunner gjendet ende foto e fundit e postuar në ditën e vrasjes më datë 30 gusht 2015.

Jolee Callan është fotografuar me kurriz teksa sheh pyjet e Parkut Cheaha në Alabama. Ajo nuk do ta kishte menduar kurrë se i dashuri i saj do e qëllonte pabesisht për vdekje për motive që nuk dihen ende.

Ai u mundua të shfajësohej duke thënë se Jolee u vetëvra si pjesë e një pakti që të dy kishin bërë për t’i dhënë fund jetës. Por autopsia provoi se adoleshentja ishte qëlluar dy herë në kokë përpara se të binte në greminë. /Newsbomb.al

 

A post shared by Loren Bunner (@lorendaniel) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta komediani amerikan Jerry Lewis
Si një njeri mbolli një pyll të tërë dhe shpëtoi ishullin ku banon, nga 1 pemë në ditë për 40 vjet (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.012263059616089
array(1) { ["section"]=> string(96) "momenti-tragjik-fotografia-e-fundit-e-adoleshentes-para-se-i-dashuri-ta-shtynte-ne-gremine-89665" }