Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Momenti shokues – U shkarkua nga puna, hidhet nga dritarja e zyrës (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në zyrat e një kompanie ku një punëtore hidhet nga dirtarja e zyrës për shkak se u pushua nga puna.

Në videon e kapur nga kamerat e sigurisë duket punonjësja që pasi njoftohet nga shefi i saj se është shkarkuar nga puna, afrohet fillimisht me qetësi pranë dritares, e hap atë dhe më pas hidhet me shpejtësi duke mos i lënë kohë kolegeve të reagojnë.

Ende është e paqartë se ku ka ndodhur ngjarja, sipas disa mediave besohet se ngjarja tragjike mund të ketë ndodhur në Rusi.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/3V72Kt84-wI” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë
spot_img
spot_img