Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Momenti kur një prej shpërthime ndodh në afërsi të stadiumit gjatë kohës që luhej ndeshja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në afërsi të stadiumit të Francës, ku po zhvillohej ndeshja miqësore me Gjermaninë kanë ndodhur të pakën dy shpërthime, me pasojë vdekjen e 3 personave dhe plagosjen e dhjetrave të tjerë. Në video dëgjohet shpërthimi, gjatë kohës që ndeshja po luhej. 

Lexo edhe: Sulme terroriste në Francë

[iframe src=”https://vine.co/v/iBb2x00UVlv/embed/simple” width=”600″ height=”600″ frameborder=”0″ ]

Më shumë

spot_img