Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Momenti i tmerrshëm kur makina goditet nga raketa në Mariupol (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Mariupol të Ukrainës janë duke u zhvilluar luftime të ashpra midis ushtrisë vendase dhe militantëve pro-rus të mbështetur nga Moska.

Në youtubë është publikuar një video ku shihet moment kur një makinë në lëvizje goditet nga një raketë.

Të shtunën raketat e separatistëve rus kanë vrarë të paktën 30 banorë të këtij qyteti, ndërsa situata e tensionuar midis dy palëve nuk duket drejt normalizimit. 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img