Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Momenti i sikletshëm, Ilir Beqaj nxiton të urojë Ulsi Manjën dhe gati sa nuk e puth (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

UIsi Manja u surprizua sot në Asamblenë e PS, pasi kryeministri Edi Rama i besoi postin e ministrit të Drejtësisë.

Pas kësaj kolegët e uruan për postin e ri, ndër ta edhe Ilir Beqaj, i cili nuk arriti të merrte dot asnjë post në qeverinë e re.

Në një foto të kapur nga LSA, Beqaj shfaqet duke përqafuar Manjën teksa e uron për detyrën e re. Manja do të jetë Ministër Drejtësie në katër vitet e ardhshme, duke zënë vendin e Etlida Gjonajt.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img