Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Momenti i sikletshëm i Dua Lipës në ‘Grammy 2021’, kollitet dhe…, çfarë i ndodhi këngëtares? (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

44f2ffddbdd86fc7eca0e5e660f6ed7b

Këngëtarja me origjinë shqiptare ishte sivjet ndër yjet më të përfolura në ceremoninë prestigjioze të çmimeve muzikore “Grammy” ku edhe arriti të rrëmbejë çmimin “Best Pop Vocal Album”.

Por gjatë marrjes së çmimit, ajo u ndesh me një situatë të vështirë, ndërsa fillon të kollitet e më pas kërkon ujë për të kaluar “gjendjen e keqe”.

Në videon e cila u bë virale, shihet se dikush që i vjen ne ndihmë Dua Lipës, teksa i sjell ujë. Bukuroshja u komentua së tepërmi edhe për parqitjen në ketë ceremoni, ku mbante veshur një fustan të punuar me qindra kristale nga firma e njohur në mbarë botën, Versaçe.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img