Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Momente romantike me partnerin turk, Genta Ismajli publikon FOTON nga makina

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1e508fec2d5d531574ebd741bebf375f

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka bërë publike kohët e fundit lidhjen me biznesmenin turk Hysen Usta.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku vazhdimisht publikojnë foto nga përditëshmëria.

Së fundmi, çifti ka postuar një foto në Instagram, në të cilën shfaqen këmbët e Gentës në prehrin e partnerit dhe në dorë mban një trëndafil të kuq.

Ndërsa shkruajnë “Të dua shumë” në Instagramin e përbashkët të tyre “Ustagenta”, duke e bërë edhe më romantik këtë moment.

Kujtojmë që Genta është përfolur për një shtatzëni të mundshme por ende nuk e ka konfirmuar.

xxx.jpg-640-0-5e03a31a0e0b2.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img