Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Momente prekëse, mjekja përlotet në ambientet e spitalit ‘Shefqet Ndroqi’, kolegia i gjendet pranë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Situata në vendin tonë nga koronavirusi vijon të jetë e rënduar. Prej ditësh vendi ynë ka shënuar rekorde të rasteve të reja me Covid-19 gjatë 24 orëve.

Kjo situatë ka bërë që dhe mjekët të gjenden përballë një situate të jashtëzakonshme dhe të tensionuar.

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu ka ndarë një foto në profilin e saj, ku mjekja Silvana Bala, drejtuese e Shërbimit të Pneumologjisë, shihet në lot, ndërsa kolegia e saj e ngushëllon.

‘Heronj” shkruaj Manastirliu krahas postimit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img