Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Momente pikante pas përfundimit të provimit të maturës, nxënësit dalin me lot në sy, u hidhen në qafë prindërve (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

72fe4034761280f2e77f63a650ee8900

Sot ishte provimi i parë i maturës shtetërore, ai i gjuhës së huaj që ka filluar në orën 10:00.

Pas përfundimit të provimit siç vihet re dhe nga fotot disa nxënës kanë dalë me lot në sy, e disa të tjerë të gëzuar që më pas janë përqafuar me prindërit të cilët i kanë pritur jashtë shkollës.

Kujtojmë se testi i sotëm është zhvilluar duke respektuar masat e sigurisë kundër Covid, ku maturantët janë shfaqur me maska dhe doreza si dhe kanë ruajtur distancimin social.

1591614516_316.jpeg

1591614516_319.jpeg1591614516_3111.jpeg

1591614516_3114.jpeg

1591614516_3115.jpeg

1591614516_3117.jpeg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img