Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Momente paniku në futbollin e femrave, 6 lojtare të Bilishtit humbin ndjenjat në fushë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Momente të frikshme në ndeshjen e femrave, Partizani-Bilisht.

Sfida e luajtur në Kamëz u ndërpre pa u mbyllur ende pjesa e parë pasi 6 lojtare te skuadrës së Bilishtit kanë pasur gjendje të fikti në fushë.

Menjëherë delegati i ndeshjes ka ndërprerë sfidën dhe ka kërkuar ardhjen e ambulancave për të dërguar futbollistet drejt spitalit.

Për momentin dyshohet se 6 lojtaret mund të jenë helmuar prej ushqimit, ndërsa dy prej tyre janë në gjendje më të vështirë dhe janë dërguar me urgjencë në spital. Në momentin që ndeshja është ndërpreë, rezultati ishte 5-0 në favor të Partizanit.

Sqarim: Në lidhje me një lajm të publikuar në rrjetet sociale për disa futbolliste të cilat dyshohen se janë helmuar nga ushqimi, ju bëjmë me dije se : Pas verifikimeve paraprake të kryera nga sherbimet e Policisë të Komisariatit Nr.5 ka rezultuar se futbollistet kanë shfaqur probleme shendetsore si pasojë e shqetësimeve shëndetësore të mëparshme. Vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img