Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Moment shokues, mësuesja dhe asistentja rrihen brutalisht përpara nxënësve me shkelma dhe grushta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mësuesja dhe asistentja rrihen brutalisht me grushta dhe shkelma në mes të klasës dhe në prani të nxënësve.

Videoja e postuar së fundmi në rrjete sociale po shokon mbarë opinionin amerikan, për shkak se në të janë filmuar dy gra teksa godasin njëra-tjetra në mes të klasës.

E gjithë ngjarja filloi kur njëra prej tyre shtyu bankën e klasës në drejtim të tjetrës, ndërsa afër tyre një nxënës po bënte detyrat por të gjithë të tjerët filluan të bërtiturat.

Mësohet se të dyja nëpunëset janë përjashtuar nga shkolla për shkak se fëmijët u shokuan nga ajo çfarë ndodhi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img