Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Moment magjik, ushtari francez ulet në gjunjë i propozon të dashurës në mes të sheshit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“A do të martohesh me mua?”

Ky ka qenë propozimi special i një ushtari francez, i cili u ul në gjunjë para të dashurës së tij para paradës së 14 korrikut.

Ai i ishte i veshur me uniformën ushtarake, teksa surprizoi të dashurën e tij, duke e propozuar për martesë para sheshit në Saint-Elysee në Paris, një propozim që do ta ëndërronte çdo vajzë. 

Në videon e publikuar nga “Le Figaro”, shihet ushtari i cili gjunjëzohet para vajzës dhe nxjerr unazën nga xhepi. Pasi mori “PO”-në e saj, ai i vendos unazën në gishtin dhe më pas e puth para turmës dhe shokëve të tij që brohoritën dhe thirrën fort: “Urime”.

Kliko këtu për të parë VIDEON

Më shumë

spot_img
spot_img