Moment i pazakontë në Euro 2016, tifozi hyn në fushë, 12 persona i vihen nga pas (Video)

Publikuar tek: sport, më 23:29 30-06-2016

Një ngjarje e pazkontë ka ndodhur në çerekfinalen e parë të këtij Kampionati Europian. Një tifoz ka hyrë në fusha nga tribuna pas porte, gjatë momentit që luhej pjesa e dytë e kohës shtesë midis Portugalisë dhe Polonisë.

12 roje të sigurimit i janë vënë në mbrapa tifozit dhe pasi e kanë shtrirë në tokë, kanë arritur të mbajnë në kontroll dhe e kanë nxjerrë jashtë fushës.

Mendohet se personi në fjalë ka dashur që të takojë portugezin Cristiano Ronaldo, por nuk ia ka arritur qëllimit. 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081608295440674
array(1) { ["section"]=> string(90) "moment-i-pazakonte-ne-euro-2016-tifozi-hyn-ne-fushe-12-persona-i-vihen-nga-pas-video-45100" }