Tirana
broken clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
75 %
3.6kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
5 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Moderatorja tregon eksperiencën gjatë natës: Shkoj te llixhat dhe shikoj 12 meshkuj lakuriq, ishte një fat shumë i madh…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Alma Çupi ka treguar një ngjarje të pazakontë që i ka ndodhur në llixhat e Bënjës.

Ajo tha se pas orës 12 të natës kishte shkuar te llixhat dhe kishte parë 12 meshkuj lakuriq, të cilët kishin vendosur edhe qirinj rreth llixhës.

Alma Çupi: Më ka ndodhur një eksperiencë shumë interesante natën. Pas orën 12 të natës shikoj një autobus një llixhat e Bënjës dhe kishin hapur çadrat. Shkoj tek llixhat dhe shikoj 12 meshkuj lakuriq, ishte një fat shumë i madh (qesh) dhe unë ngela, ishim me shoqërinë tonë dhe në momentin që do futeshim, dalin të gjithë nga uji dhe ishin të gjithë lakuriq. Kishin vënë dhe qirinj rreth llixhës.

Blendi Fevziu: Paske ndezur qirinj një ditë më parë më duket në kishë.

Alma Çupi: Realisht nuk e prisja dhe ka shumë turist të huaj që shkojnë lahen natën dhe bëjnë një lloj plazhi të tillë të lirë.

Më shumë


spot_img

spot_img