Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Moderatorja shqiptare: Më ka ngacmuar futbollisti i Barcelonës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Elmira Sadrija ka deklaruar në Kosovë se një vit më parë është bërë lajm ndërkombëtar pasi nëpërmjet instagramit është ngacmuar nga një futbollist i Barcelonës, emrin e të cilit nuk e bën me dije.

Në një intervistë televizive, bukuroshja është shprehur se papritur e ka gjetur veten në lajmet e Ballkanit dhe më gjerë.

“Ngacmimi i fundit ka qenë në shtator të vitit të kaluar, kur unë kam arritur të bëhem lajm në Ballkan dhe pak më gjerë që nuk e kam kuptuar përse. Përmes followers në Instagram, kam parë që kam qenë në top lajmet në Kroaci, Bosnjë, Serbi, Mal të Zi, edhe kjo ka pasur të bëjë me një futbollist të Barcelonës”, u shpreh Elmira.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img